تضمین کیفیت

تحویل فوری

پشتیبانی مادام‌العمر

نسخه مدرسین مجموعه کامل صوتی کتاب 504 واژه + بخش More Difficult Words و Panorama of Words با بیش از 3700 فایل صوتی !

این مجموعه مشابه محصول بی نظیر ما در این لینک است، با این تفاوت که به طور خاص برای مدرسین زبان تدارک دیده شده است. لذا این محصول نیز یک مجموعه بسیار نفیس و بی همتاست که کل کتاب 504 لغت ضروری انگلیسی ( 504 واژه ضروری انگلیسی / 504 کلمه ضروری انگلیسی ) را در بر می گیرد. صوت با کیفیت تک تک جمله های کتاب 504 لغت در این محصول گنجانده شده است، شامل:

  • تلفظ واژه
  • تلفظ معنی هر کلمه
  • تلفظ جمله های مثال مطابق با آخرین نسخه ی کتاب

و همچنین:

  • تلفظ بخش Words In Use هر درس
  • بخش More Difficult Words
  • بخش Panorama of Words

تلفظ تک تک جمله ها و کلمه های کتاب در نسخه ی دوم این محصول بازبینی شده و هیچ ایرادی در آن وجود ندارد.

حاوی بیش از 3700 فایل صوتی !

در ابن نسخه، تک تک جمله ها به صورت جداگانه در پک قرار گرفته اند تا مدرس کتاب 504 بتواند به راحتی هر بخش از درس (کلمه، معنی، یا هر یک از مثالها) را به طور جداگانه در کلاس اجرا نماید. با تهیه این پک دیگر نیازی به جستجو و جابجایی در یک فایل صوتی وجود نخواهد داشت و فقط کافی است بخش مورد نظرتان را پخش و اجرا نمایید. پیشنهاد می کنیم برای درک بهتر سازماندهی فایلها، با کلیک در این قسمت، نمونه فایلهای درس 1 را دانلود بفرمایید و با نمونه فایلهای محصول مخصوص فراگیران مقایسه کنید. برای اطلاعات بیشتر به ادامه متن مراجعه بفرمایید.

قیمت اصلی 150000 تومان بود.قیمت فعلی 99000 تومان است.

توضیحات

این نسخه از بسته تلفظ کامل کتاب 504 واژه ضروری شامل بیش از 3700 فایل صوتی است که به خصوص برای مدرسان زبان تدارک دیده شده است. در این مجموعه، کلیه جمله ها به صورت جداگانه در فایلهای صوتی مجزا قرار گرفته تا روند تدریس را به مراتب آسانتر، دقیق تر و خوشایندتر نماید.

به نمودار درختی فایلهای این مجموعه دقت بفرمایید:

نمدار درختی فایلهای صوتی کتاب 504

در مجموعه آموزشی صوتی که برای فراگیران تدارک دیده شده، کل فایلها در یک فایل صوتی قرار دارند که اگرچه کار را برای فراگیر به مراتب آسانتر خواهد کرد، اما برای تدریس آنچنان مناسب نیست. این محصول بسیار با کیفیت و با نظارت و دقت کامل فراهم شده و مانند همه محصولات وبسایت، شامل گارانتی کیفیت است.

 

محتوا

فایلهایی که دریافت خواهید کرد:

  • فایلهای صوتی مقطع بخش اصلی کتاب 504
  • فایلهای صوتی مقطع بخش More Difficult Words
  • فایلهای صوتی مقطع بخش Panorama of Words

پرسش‌ها و دیدگاه‌ها

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “نسخه مدرسین مجموعه کامل صوتی کتاب 504 واژه + بخش More Difficult Words و Panorama of Words با بیش از 3700 فایل صوتی !”
question