وبسایت زبانتیک حاصل بیش از 20 سال تجربه در زمینه آموزش زبان انگلیسی در سطوح مقدماتی، متوسط و پیشرفته است. سازنده این وبسایت، پیش از این وبسایتهای موفقی را پیاده سازی نموده است. از جمله وبسایتها و گروههای پیشین این مجموعه می توان به وبسایت و گروه TRTE.ir با نام مدرسان معتمد (تاسیس در 12 / 3 / 1393)، وبسایت باشگاه زبان، وبسایت VDOCARD.ir یا ویدیوکارد، وبسایت نام باشگاه ترجمه، وبسایت آموزشی MehdiPeivandi.ir و پروژه های متعدد در رابطه با ترجمه و تولید محتوا اشاره نمود. در نهایت با مشورت از اساتید حوزه تجارت الکترونیکی و همکاران گروه، نسبت به استفاده از نام «زبانتیک» به عنوان برند و نام دامنه این مجموعه رای گیری و تصمیم اتخاذ شده است. همچنین با توجه به کمبود زمان و با هدف تمرکز بر سایت زبانتیک و کاربران آن، سایتهای پیشین موقتا غیرفعال شدند تا در آینده تحت پروژه های بزرگتری به پهنه وب باز گردند.

زبانتیک یعنی چه؟

Tick یا check mark نشان دهنده تایید و پذیرش یا به عبارتی Thumbs up در فرهنگ و زبان انگلیسی و حتی سایر فرهنگها و زبان هاست. زبانتیک هم با تکیه بر همین ایده به معنی یادگیری درست، معتمدانه و قابل تایید زبان است. خوب است به این نکته در رابطه با دامنه وبسایت نیز اشاره کنیم که اگرچه آدرس اصلی سایت، Zabantick.ir است، اما می توانید با آدرسهای Zabantic و Zabantik نیز به سایت زبانتیک دسترسی داشته باشید.

چه خدماتی ارائه می دهید؟

وبسایت زبانتیک با محوریت آموزش زبان راه اندازی شده است. در همین راستا، ارائه خدمات آموزش خصوصی حضوری توسط استاد پیوندی و سایر همکاران متخصص و توانا از جمله اولویت های ما بوده است. در وهله بعد، ارائه آموزشهای برخط و همچنین فایلهای آموزشی و موارد مرتبط با آموزش زبان در فروشگاه سایت (با نام فایلر) اولویت دیگری است که با جدیت مد نظر قرار داشته و تحت توسعه است.

آیا کیفیت کار خود را تضمین می کنید؟

کیفیت تمامی فعالیتهای حضوری و غیرحضوری ما کاملا تضمین شده است. به این صورت که چه در آموزشهای حضوری و چه در فروشگاه فایلر، در صورت وجود هرگونه ایراد، ضمانت بازگشت وجه برای کاربر وجود خواهد داشت.

چگونه سوالات پیش از خرید یا هماهنگی برای کلاس حضوری را مطرح کنم؟

از همان روشهای بالا می توانید برای طرح هر نوع پرسشی استفاده نمایید. فقط کافی است در سایت ثبت نام کنید و با ورود به پنل کاربری خود سوالاتتان را مطرح نمایید.

چه نظارتی بر کار شما وجود دارد؟

وبسایت زبانتیک دارنده نماد اعتماد وزارت صنعت و معدن است. علاوه بر این و حتی پیشتر و مهم تر از این، سختگیری، کنترل مستقیم و حساسیت های آقای پیوندی نیز همواره راهنمای راه وبسایت است. در واقع، با توجه به حضور مستمر ایشان در سایت و تیم نظارتی، تاکید بر رضایتمندی کاربران و فراگیران دوچندان است.

چگونه با شما در تماس باشم و پشتیبانی دریافت کنم؟

بهترین روش پشتیبانی که به شما پیشنهاد می کنیم، استفاده از سیستم تیکت های پشتیبانی سایت است که در پنل کاربری شما قرار دارد. ما همه تیکت ها را بررسی می کنیم و حداکثر تا پایان هر روز به همه آنها پاسخ خواهیم داد. به علاوه، می توانید از اطلاعاتی که در صفحه ارتباط با ما وجود دارد نیز استفاده بفرمایید.

question