قوانین و مقررات استفاده از خدمات سایت زبانتیک و سیاست حفظ حریم خصوصی

با درود و ادب، و همچنین سپاس از اعتماد شما به مجموعه زبانتیک، همراهی شما با ما به معنی تأیید قوانین و مقررات زیر خواهد بود. بدیهی است مجموعه زبانتیک همواره برای همراهان و مشتریان خود ارزش والایی قائل بوده و قوانین خود را با توجه به منافع آن‌ها تعیین کرده و به‌روزرسانی می‌نماید.

1. اگرچه زبانتیک تمهیداتی اندیشیده تا به منظور حفظ حریم خصوصی و امنیت کاربران امکان استفاده همزمان از حساب کاربری یا استفاده از آی‌پی‌های مختلف امکان‌پذیر نباشد، کاربران زبانتیک متعهد می‌شوند که به‌هیچ‌عنوان حساب کاربری خود را در اختیار فرد دیگری قرار ندهند و در حفظ امنیت حساب کاربری خود بکوشند. آشکار است که در صورت استفاده همزمان بیش از یک نفر از حساب کاربری، زبانتیک مجاز به مسدودسازی حساب کاربری کاربر خواهد بود.

2. لینک‌های دانلود برای شخص خریدار (حقیقی یا حقوقی) تولید می‌شوند. این لینک‌ها دینامیک هستند و تغییر خواهند کرد. برای دانلود نیاز است که از طریق پنل کاربری خود اقدام نمایید. بدیهی است که امکان دانلود از آی پی به جز آی پی خریدار وجود نخواهد داشت و تلاش برای انجام چنین عملی غیرمجاز بوده و موجب مسدودسازی حساب کاربری خاطی خواهد شد.

3. کلیه محصولات زبانتیک دارای گارانتی مادام‌العمر و همیشگی است. این سرویس صرفاً از طریق بخش تیکت های پشتیبانی که در پنل کاربری کاربر وجود دارد ارائه می‌شود و زبانتیک متعهد می‌شود محدودیتی در این زمینه اعمال ننماید.

4. استفاده از نام‌های کاربری غیرمتعارف و مخالف با عفت عمومی ممنوع است و موجب مسدودسازی و حذف حساب کاربری بدون اطلاع قبلی خواهد گردید.

حفظ حریم خصوصی

زبانتیک متعهد می‌شود تا حداکثر تلاش خود را در جهت حفظ اطلاعات و حریم خصوصی کاربران خود انجام دهد، با این حال لازم است کاربران نیز توجه به تمهیدات اولیه‌ای همچون استفاده از رمز عبور قوی و محافظت از اطلاعات شخصی خود را مد نظر قرار دهند. تمامی اطلاعات کاربری در زبانتیک قابل ویرایش است که این ویرایش از طریق پنل کاربری امکان‌پذیر خواهد بود.

کاربران می‌توانند در هر زمان نسبت به حذف حساب کاربری خود نیز اقدام نمایند. به این منظور لازم است که درخواست خود را از طریق سیستم پشتیبانی ثبت نمایید. کارشناسان زبانتیک پس از چند پرسش و پاسخ اقدام لازم را انجام خواهند داد. آشکار است که تمامی اطلاعات حساب کاربری مورد نظر پاک خواهد شد و امکان بازگردانی آن به‌هیچ‌عنوان وجود نخواهد داشت.

زبانتیک امکان بارگذاری تصویر اختصاصی پروفایل را به کاربران می‌دهد. به منظور حفظ حریم خصوصی لازم است توسط نرم‌افزارهای مخصوص، همگی اطلاعات موجود در تصویر حذف گردد تا اطلاعاتی همچون موقعیت جغرافیایی کاربر ناخواسته در اختیار دیگران قرار نگیرد.

یادآوری:

قوانین و تعهدات زبانتیک به صورت دوره‌ای مورد تجدید نظر و به‌روزرسانی قرار خواهد گرفت.

question